Crepes HOUSE polski bar w Luton, 07909447209, Fast Food Restaurant, Luton

Jest to miejsce gdzie można się spotkać między innymi przy dobrej kawie i herbacie oraz smacznie,zdrowo zjeść w spokojnej domowej atmosferze :)

Zapraszamy serdecznie do naszej restauracji, w której oferujemy państwu szeroką gamę przepysznych naleśników na słodko jak i na słono, a dla tych co ochoty na naleśnika nie mają proponujemy gofry, oraz dania kuchni polskiej. Do tego wszystkiego ze swojej strony dokładamy jeszcze przytulne i nastrojowe wnętrze z miła i przyjazną atmosferą. Będzie nam bardzo miło państwa gościć.

Tags: Crepes HOUSE polski bar w Luton Luton,Fast Food Restaurant Luton,Crepes HOUSE polski bar w Luton address,Crepes HOUSE polski bar w Luton branch,Crepes HOUSE polski bar w Luton contact,Crepes HOUSE polski bar w Luton contact number,Crepes HOUSE polski bar w Luton about,Crepes HOUSE polski bar w Luton history,Crepes HOUSE polski bar w Luton website,Crepes HOUSE polski bar w Luton timings,Crepes HOUSE polski bar w Luton email address,Luton weather,Luton houses for sale,jobs Luton

Address & Contact

Street:
48 Alma Street
City:
Luton
Phone:
07909447209
Website:
<<not-applicable>>
Category:
Fast Food Restaurant

Map & Directions

Join on Facebook